Bilgi & Danışma Hattı;

(0532) 722 50 46

Bize Yazın;

mardinturkuazturizm@hotmail.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Personel Taşımacılığı

İstikrar & Güven & Kalite sloganı ile çıktığımız bu yolda güvenli ve konforlu bir ulaşım artık Mardin Turkuaz Turizm ile çok kolay. 2005 yılından bugüne aldığı tüm bilgi ve deneyimlerini 2009 yılında hayata geçiren şirketimiz 80'den fazla kurum ve kuruluşa çözüm ortaklığı yaparak sunmaya devam ediyor. İnsan değerlerinin bilinci ile personel taşımacılığı ve öğrenci Taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz yaptığı tüm taşıma servisi hizmetlerini yüksek düzeyde önemsiyor.

Servis taşımacılığı hizmeti şirketimizin diğer hizmetleri içerisinde önemli bir bölümünü oluşturup, teknoloji ile insanın iş birliğine dayalı bir çalışma sistemi ile kusursuz hizmet sunma deneyimini siz değerli müşterilerimize yaşatıyoruz.

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz...

Personel taşımacılığı hizmetinde şirketlerin en büyük sorunu zamanlamadır. Hızlı büyüyen Mardin şehri gibi şehirlerin en büyük sıkıntısının trafik olduğunu biliyoruz. Yaşanılan tüm trafik sorunları ve toplu taşıma alt yapısının yetersiz kalması neticesinde firmanızda iş kaybı olduğunu ve aynı zamanda çalışanlarınız ailesi ile biraz daha fazla zaman geçirmek istediği bilinci ile firmanızın ihtiyacı olan güzergâhları oluştururken, teknolojinin en üst seviyesinden faydalanarak tercih edilen yolun en kısa ve trafiğin daha sakin olduğu bölgeleri belirleyerek servis taşımacılığı hizmeti veriyoruz...

Can Taşıdığımızın Bilincindeyiz...

Personel taşıma hizmeti hassasiyet ister. Hizmette görev alan tüm servis aracı sürücülerimiz sektörde en az 5 yıl tecrübeli kişilerden olup, aldıkları psikoteknik, src, ileri sürüş ve güvenli sürüş eğitimlerini belgeleyen sertifikalı kişilerdir. Koymuş olduğumuz bu standardın amacı, çalışanlarınızın rahat bir yolculuk yaşayarak, güvenliklerinin sağlanması hedeflenmektedir.

Araç filomuzun tamamı 0-5 yaş arası servis araçlarından olup, bakımları günlük olarak takip edilir ve muayeneleri gün geçirmeden yapılır.

Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli...

Aldığımız tüm önlemlerin yanı sıra, servis araçlarımızın tamamı GPS - araç takip sistemiyle takip edilerek yol güzergahında oluşabilecek tüm aksaklıkların çalışmalarımızı engellememesi adına önceden önlem alınır. Ayrıca personel servisi hizmetimizden faydalanan tüm çalışanlarınız servis aracı içerisinde ayrı ayrı sigortalanarak, ferdi kaza koltuk sigortasıyla güvence altına alınır.

Servis Taşıma Ücretleri 'ni Kontrol Altında Tutuyoruz...

Son yıllarda servis taşımacılığı artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşmesiyle birçok firmanın giderlerinin arttığını biliyoruz. Bu sebeple firmanızda mevcut güzergâhlar tekrar gözden geçirilerek hem servis taşımacılığı fiyatlarınızı kontrol altına almanızı sağlıyor, hem de kaliteyi ucuza mal ediyoruz.


Bize Güvenebilirsiniz.
Tur, V.I.P Transfer, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerinde yılların verdiği tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
Kalite & Konfor.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son model bakımlı araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 722 50 46