Bilgi & Danışma Hattı;

(0532) 722 50 46

Bize Yazın;

mardinturkuazturizm@hotmail.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Gezi ve Tur Hizmetleri

Karadeniz Turları

Yeşile ve doğaya aşık gezginlerin tercihi; Karadeniz turları. Gören herkesi kendine hayran bırakan bir güzellik sergileyen Karadeniz’e yapacağınız turlarda doğa ile iç içe olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Doğusu, batısı her yeri farklı güzellikteki Karadeniz yeşilin her tonunu göreceğiniz bir bölge. Trabzon, Sinop, Giresun, Samsun, Tokat Karadeniz turları kapsamında gidebileceğiniz yerlerden sadece bir kaçı. Vize ve pasaport gerekmeyen Batum’u da Karadeniz turlarının bazıları ile görmeniz mümkün.

Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi Karadeniz turlarında ziyaret edebileceğiniz oksijeni en bol yerler.  Karadeniz turunda tarihe dair bir gün geçirmek isteyenleri ise rotasına göre Sümela Manastırı, Safrabolu evleri, Amasya’nın konakları, Sinop cezaevi, Alacahöyük kent kalıntıları bekliyor olacak.

Karadeniz turunda Asurlar, Hititler, Firigler, Roma ve Bizans’lara ev sahipliği yapmış olan Çorum’da Alacahöyük - Hattuşaş Antik Kenti – Yazılıkaya antik kalıntıları arasında gezerken tarihe yolculuk yapacaksınız.

Şelaleler, yaylalar, ormanlar, manastırlar, tarihi kalıntıları göreceğiniz Karadeniz turunda yöreye özgü enfes lezzetler de tatma fırsatı yakalayacaksınız.

Karadeniz Turları sayfamızı inceleyerek sizin için uygun olan tarih, program ve fiyatları bulabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Turları

Peygamberler şehri Şanlıurfa, keşfi ile dünya tarihini altüst eden Göbekli Tepe, Mezopotamya’nın başkenti Mardin, güneşin en batışının en güzel görüntülerini yakalayabileceğiniz Nemrut ile Güneydoğu Anadolu turları sizi farklı bir dünyaya davet ediyor.

Sular altında kalmak üzere olan Hasankeyf’i, dinlerin kardeşliğine şahit olacağınız Midyat’ı ziyaret etme fırsatı yakalayabileceğiniz GAP turları sizi başka bir dünyaya götürecek.

Güneydoğu Anadolu turu kapsamında konik kubbeli Harran evleri görecek, Fırat nehri üzerinde tekne turu yapma fırsatını yakalayacaksınız.

Güneydoğu Anadolu turunda ayrıca doğunun Paris’i Diyarbakır ziyaret edebilir, Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan Atatürk Barajı’nı görebilirsiniz.

Yöreye ait farklı yemekler yiyebileceğiniz GAP turunda gördüklerinize hayran kalacak, tarihe tanıklık etmenin hazzını yaşayacaksınız.

Güneydoğu Anadolu Turları sayfamızı inceleyerek sizin için uygun olan tarih, program ve fiyatları bulabilirsiniz.

Kapadokya Kültür Turları

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı harikalarından olan peri bacalarının memleketi Kapadokya mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Bu doğa harikası bölgeyi görmek isteyenler Kapadokya turlarına katılarak az zamanda çok yer görme şansını yakalayabilir.

Göreme Hava Müzesi’nde mağaralara kazılarak yapılmış olan kiliseleri ziyaret edebilir, Paşabağ ve Dervent vadilerinde Kapadokya’nın en belirgin peri bacalarını görebilirsiniz. Ürgüp’ün simgesi haline gelmiş Üç Güzeller Peri Bacaları’nı görmeden Kapadokya turunuzu bitirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Kapadokya balon turu yaptığınız takdirde Güvercinlik Vadisi’ni kuşbakışı görebilir, güzel atlar diyarı Kapadokya’nın ünlü atlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ihlara Vadisi’ni geçerken yeşilin ortasında kalacak ortasından akan derenin şırıltısı ile dinlenme fırsatı bulacaksınız. Kapadokya turunda ziyaret edeceğiniz çömlekçiler kenti Avanos’ta yüzyıllardır gelenek haline gelen mesleğin tamamen sanata dönüşüne şahit olacaksınız.

Kapadokya turlarında bölgenin yeraltı şehirlerini gezerken hikayeleri ile geçmişe döneceksiniz.

Son yılların trendi olan Kapadokya balayı yapmak isteyenlerinde tercihi olmakta.

Kapadokya Turları sayfamızı inceleyerek sizin için uygun olan tarih ve fiyatları bulabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Tur, V.I.P Transfer, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerinde yılların verdiği tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
Kalite & Konfor.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son model bakımlı araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 722 50 46